Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2012, 12:07   #129
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
No się skończyło...


Cytat:
Napisał Issander Zobacz post
Z drugiej strony, moim zdaniem, Śledczy i Święty trochę za bardzo weszli w fabułę przy ujawnianiu się. Jakieś wyciąganie odznak, przedstawianie dowodów itd. Rozumiem wczuwanie się w fabułę, sam do tego zachęcałem, ale dla innych graczy może to wyglądać tak, jakbyście udowadniali, że naprawdę nimi jesteście, podczas gdy każdy z graczy mógł napisać takiego posta, niezależnie od swojej roli w grze.
Przy okazji chciałbym się odnieść do tego i bronić swojego podejścia. Gdybym grał mafiozą i wybrał taktykę podania się za Śledczego, opisałbym wszystko idealnie tak samo - odznaka, dowody itd. Każdy mógł to napisać? Tak jest, dokładnie! To po prostu inna forma napisania suchego "to ja jestem Śledczym" oraz "wiem że on jest winny bo jestem Śledczy". Opis uwiarygadnia ujawnienie się, albo uwiarygadnia wielką ściemę. Gdybym ściemniał, mogłoby się okazać że odznaka była lipna z bazaru a dowody po prostu sfałszowane. Jestem za tym, by w ewentualnych przyszłych edycjach nie wprowadzać żadnych sztucznych ograniczeń w tym zakresie.

A teraz najważniejsze - bardzo dziękuję Mistrzowi za prowadzenie oraz wszystkim Graczom za dobrą zabawę, moim zdaniem formuła się sprawdziła bo były emocje i ciekawe zwroty akcji.

Do zobaczenia w innych sesjach.




 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline