Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2012, 23:50   #113
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Kapłan wskazał damie miejsce, pokazując jednocześnie dziewczynie, z którą rozmawiał, by przygotowała jej coś na orzeźwienie. Wszak o klientów trzeba było dbać, szczególnie takich, którzy gotowi byli wydać tak znaczne sumy pieniędzy dla zaspokojenia swoich niskich żądz.

Baltazar w sumie żałował, że dama wróciła tak prędko, temat Szyfromagów całkiem go zainteresował. Tajemnicza historia miasta była jednym z powodów, dla których postanowił wybrać je za pierwszy cel swej podróży. Ale to mogło poczekać... obecnie objawiały się mu całkiem nowe sposobności.

Podał damie trunek, zupełnie ignorując jej niegodny, jednoznacznie wskazujący na niedawne harce, wygląd.
- Przyznam szczerze - zaczął dla odmiany naprawdę szczerze - Że sądziłem, iż to właśnie jaśniepani przychodzi do nas z jakąś dodatkową sprawą. Naturalnie... Ciężko nie dostrzec wrażenia jakie na przeciwnej płci robi mój towarzysz, podobnie zresztą jak służka należącą do jaśniepani...
Zawiesił głos, dając do zrozumienia, iż intryguje go prawdziwa natura tajemniczej dziewki
- Jednak taką sprawę można było załatwić w każdym innym miejscu, w tym w takich zapewniających ze względu na przygotowane warunki znacznie więcej rozkoszy - zmierzył ją wzrokiem. - Jednak zdecydowałaś się pani przybyć do tego przybytku, więc pomyślałem, iż chcesz załatwić przy okazji sprawę dodatkową, niezwiązaną z drobnymi przyjemnościami życia.
 
Tadeus jest offline