Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2012, 18:32   #39
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Wcześniej, w helikopterze

Mirko wzdrygnął się na dźwięk swojego nazwiska. Spojrzał na Alexa z nieprzyjazną miną.

- Mówiłem, już. Nie jestem waszym pieprzonym sze… - przez umysł Vujacica przeleciała, rozjaśniająca powód zadania pytanie, myśl. Zmienił twarz na nieco bardziej życzliwy wyraz twarzy – A no tak nie było cię. Nie wiesz jeszcze, że ze pewni panowie z nieprzyjaznymi zamiarami odwiedzili nas w pokojach i zaczęli owe zamiary realizować. Van Ottel nie żyje. A ja przestałem być przywódcą tej grupy. Ostatecznie i nieodwracalnie. Ktoś chce rządzić? Nie ma problemu. Ale nie ja. Tyle w temacie.

Odwrócił się dając jasno do zrozumienia, że to koniec rozmowy.

Obecnie

Vujacic ziewnął głośno i przeciągle. Po podróży i wcześniejszych stresach niespodziewanie zachciało mu się spać. Chłopak i inne sprawy mogą poczekać. W pokoju będzie bezpieczny, żaden z świątynnych kuracjuszy nie będzie mógł go tam znaleźć, a co dopiero rozpoznać. Tak, to dobra decyzja. Porządnie się wykimać i później uporać z resztą. Mirko ruszył powolnym krokiem za właścicielem.
 
Boreiro jest offline