Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2012, 21:05   #114
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Zagrak i Jasper

Barman uniósł lekko brew, ale po chwili uśmiechnął się szeroko.

- Oczywiście jaśnie panie! W Riddleport mieszka wielu twoich rodaków pracujących w kopalni, więc mamy spory wybór. Może "Napar Rudobrodego"? To mocny trunek do którego dodaje się parę śliwek. Jego autorem był sławny Thornrage Rudobrody a przepis przekazywany jest z pokolenia na pokolenie w jego rodzinie. Kosztuje zaledwie 5 srebrników, jaśnie panie. - barman odpowiedział na pierwsze pytanie z entuzjazmem.

- Chyba, że ma pan jakieś specjalne życzenie? Mamy większość trunków do dyspozycji. - dodał.

- Co do pokoju.. tak, znajdzie się. Sztuka złota za dzień. Kolejna jeśli życzy sobie pan śniadanie i gorącą kąpiel w balii. Trochę mnie jednak dziwi to pytanie, muszę przyznać. Czyżby Saul źle was traktował w kasynie? Oh, nie ma co się dziwić, jaśnie panie. Pożar w kasynie, najazd na klasztor - ludzie sporo mówią o was, panie Zagrak. - barman szczerze się uśmiechnął. Taką miał po prostu pracę, że interesował się.

Tymczasem Jasper próbował wywęszyć informacje o siostrze Iriny od pirata.

- Srebrnik za dwa piwa. - roześmiana, czarnowłosa dziiewczyna przyniosła dwa piwa na tacy. Kufle były schłodzone a piwo pełne bąbelków powietrza. Podała piwo, zabrała srebrnik i poszła.

- Ano, psiamać, jasne że się znajdzie... mogę szepnąć słówko odpowiedniej szumowinie, przyjacielu.- pirat jednym łykiem wypił całą zawartość kufla.

- Ano, za odpowiednie... e.... wsparcie. Biednym jest. A szukacie jakiej to konkretnej dziewki? Ja lubię blondynki, mają zwykle cyce jak arbuzy. - uśmiechnął się szeroko.
 
Qumi jest offline