Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2012, 11:44   #86
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Zszokowany Luaka patrzył na to co się dzieje. Co on zrobił właśnie? Zaszował Hulia? Jak? Czemu? Dobrze zrobił? Zasłużył sobie? Nie wiedział. Nie pamiętał Hulia. Wydawał mu się zły. Niefajny, ale żeby go posągować od razu? Zresztą teraz nieważne… miał inne rzeczy na głowie Starraloo atakowany! Teraz przynajmniej mógł przypuszczać co stało się z ich Aszem. Sposągowali go? Oni też wtedy uczestniczyli w walce? Pewnie tak…

- Starraloo! Uwaga! Laser Holocaust! Atakuj laserem! Wystrasz go! - wydał komendę, gdy ocknął się z przemyśleń.
- Mi… go…RUN!!!- wykrzyczał chwilę później.



Ostatecznie nie rzucałem na TT jeszcze raz (rzuciłem w poprzedniej turze). Jeśli miałem jednak ponowić, to rzuć jak możesz za mnie i daj też Złotą do pierwszego ataku. Jeśli nie będzie Złotej, to rzuć mi tam na atak.
Moje rzuty są na ataki 2-4.

1: injure (złota kość - 4)
Kolejne ataki:
2: injure
3: frighten
4: frighten
Jak się uda go pokonać, próbuję go przejąć.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 27-10-2012 o 11:47.
AJT jest offline