Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2012, 14:23   #121
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Baltazar uśmiechnął się uspokajająco i (w jego mniemaniu) szczerze.
- Chwilowo jest za wcześnie na jakiekolwiek deklaracje. Kult, do którego należę w następnych miesiącach, bądź latach szukać będzie jednak sojuszników na tych terenach i wtedy z chęcią wróciłbym do tej rozmowy ustalając, co obie strony mogłyby na takim sojuszu zyskać.
Kontynuował, pochylając się do niej konspiracyjnie, jakby zdradzał jej ekskluzywny sekret.
- Jak zapewne wiesz, pani, tam gdzie wkracza wiara w Asmodeusa, patrona porządku, wkraczają i fundusze z bliskiej Korvosy i mojej wspaniałej potężnej ojczyzny, Cheliax. Ci, którzy staną wtedy po odpowiedniej stronie mają szansę znacznie pomnożyć swe bogactwo i wpływy. Możliwe, że już niebawem zlecone mi zostanie przygotowanie warunków pod takie przemiany i wtedy będę zaszczycony mogąc liczyć na wsparcie u tutejszych przyjaciół mających odpowiednie kontakty i znajomość regionu.
- Ale jak już rzekłem, ta chwila jeszcze nie nadeszła, więc proszę to na razie w spokoju przemyśleć.
Ukłonił się uprzejmie i odszedł wracając do swoich obowiązków.
 
Tadeus jest offline