Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2012, 21:17   #26
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
W porządku:
Co do mojej postaci: Gabriel de la Teinture. Na liście gończym figuruje jako "Malowany Pan". Z wykształcenia malarz. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych na odpowiednim kierunku. Strzelectwo początkowo praktykował hobbystycznie, dopiero później stało się jedną z bardziej integralnych części jego życia, gdy wstąpił już na ścieżkę piractwa.
W jego przeszłości kryje się ucieczka z domu, dłuższy okres biedy i złamane serce.
Zna się na żeglowaniu (umiejętność w stopniu dobrym), ale tylko na tyle, by nas nie zabić przez pierwsze chwile na morzu. Jeśli któryś z was panowie ma mistrzowską żeglugę, lub inny wartościowy w prowadzeniu łodzi skill, bez wahania oddam mu koło sterowe.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".

Ostatnio edytowane przez Fielus : 29-10-2012 o 15:25. Powód: list gończy.
Fielus jest offline