Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2012, 12:39   #124
razdwaczy
 
Reputacja: 1 razdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znanyrazdwaczy wkrótce będzie znany
- Jeszcze nie. Wiem, że paru moich znajomków bywa w tej karczmie. Może spotkam któregoś z nich. Podejdę do ciebie, kiedy przyjdzie czas. Poza tym czuję, że mój pęcherz lada moment się napełni i będę musiał odejść na stronę. Jeśli wybaczycie...

Wstał od stolika i odszedł na trochę, tak aby być pewnym, że nikt nie podsłucha a ci z którymi rozmawiał nie mieli go na widoku wskazał dyskretnie palcem Zagraka i zagwizdał cicho.

- Tu Jasper. Tylko ty możesz mnie słyszeć, więc zachowuj się normalnie Odkryłem, że w sąsiednim domu odbywa się handel ludźmi. Będę słyszał, jeśli szepniesz odpowiedź, ale ktoś blisko ciebie może podsłuchać. Jeśli mam dalej drążyć ten trop podrap się po prostu prawą ręką po głowie, lewą jeśli mam iść za tobą.
 
razdwaczy jest offline