Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2012, 13:20   #63
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Dobra Aesh:
Kolejna rekrutka. Ciekawy pomysł, ciekawie się zapowiada itepe - fajnie
Ta sesja też się dobrze zapowiadała, ciekawy plan, mówisz że rozbudowana, widać to nawet itepe – fajnie

Ale… kurczaki, gramy? Ruszamy się coś? Idzie to jak krew z nosa. Tempo miało być szybkie, hmm normalne. A ostatni post osiem dni temu?! Twój jeszcze dawniej!? I raczej niewiele wskazuje by coś miało się ruszyć – to już mniej fajne.

Do tego demotywujące i zniechęcające przynajmniej mnie do sesji. Nic się tu nie dzieje! Daj znać, czy ciągniemy? Motywujesz do ruchu? Przykręcasz tempo? Odpisujesz? Czy sobie będziemy tak popisywać raz na parę tygodni? Ta sesja ma już trzy miesiące, a co się działo w trakcie ich? Jak tak dalej pójdzie to to rzeczywiście będzie kampania na lata. Klimat był (to fakt), klimat się zmył(to zmienia się w fakt).

To oczywiście tylko moja opinia, może innym pasuje taki czas na odpis i takie tempo… Mi nie i nie wskazuje ono na to, byś miał jeszcze miejsce na kolejną przygodę. Dlatego choć wcześniej zapowiadałem udział, odpuszczę.
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 30-10-2012 o 13:26.
AJT jest offline