Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2012, 13:27   #64
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post

To oczywiście tylko moja opinia, może innym pasuje taki czas na odpis i takie tempo… Mi nie i nie wskazuje ono na to, byś miał jeszcze miejsce na kolejną przygodę, dlatego choć wcześniej zapowiadałem udział, odpuszczę.
Ja się też podpiszę pod tym. Sesja miała klimat, tajemniczość ale idzie to jak krew z nosa. Na docu cisza, i albo robimy że Eryk nas naprowadza i wtedy jest prowadzącym albo niech Eryk wyjedzie na wakacje. Osobiście nie lubię jak muszę być podporządkowany do NPC'ów bo tak się czuję, gdyż dopóki Eryk nie załatwi nam jakiegoś świstka, które nakazuje współpracować z nami, to równie dobrze możemy siedzieć sobie w karczmie i czekać na przybycie czegoś tam. Tu nie można pójść, tam nie można zobaczyć, Ci mają osłonę.. I najchętniej to by się wróciło do karczmy, zamówiło dzban wina, kobietę przywołało i bawiło do rana.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline