Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2012, 18:37   #31
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Wobec takiego stanu rzeczy informuję, że dzisiaj popołudniu siadam do postu.
Opiszę w nim jak Vestey zostaje w rezydencji i zajmuje się przesłuchaniami, a reszta rusza do siedziby masonów.
Gdyby ktoś miał jakieś obiekcje wobec takiego rozwoju zdarzeń, proszę o głośne "veto" Gdyby tak się stało będziemy myśleć, co z tym fantem zrobić.

EDIT:
Post poleciał.
Zgodnie z tym, co zapowiadałem nastąpił podział drużyny.
Pietro przedstawiłem Ci opis reakcji von Mithoffa na wynik badań nad substancja ze świecy. Możesz oczywiście kontynuować przepytywanie. Możemy to rozegrać poprzez PW lub doca, jak wolisz.
Rozmowa z młodym Pilckertonem, także jest możliwa. Jednak z racji tego, że nie wiem o co chcesz go wypytywać, opis tej rozmowy zostawiam tobie. Prześlij pytania, a ja podam odpowiedzi z młodego kochasia.
Oczywiście, by nie było zbyt kolorowo i bezproblemowo na głowie masz też młodego Meldruma, który znowu narzuca Ci swoje usługi.

F.leja, Caleb, Bishop wasza grupa znalazła się na ulicy na której jest siedziba loży. To co wiedzą posterunkowi na rogatce macie w poście. Więcej z nich się nie da wycisnąć. Wszelkie próby przekupstwa, zastraszania itd. itp. jak najbardziej możliwe.
Przed domem, gdzie jest siedziba loży widać kilka powozów i spora grupę funkcjonariuszy różnych służb. Jak ugryziecie temat zależy od was.
Czekam na propozycje.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline