Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2012, 13:31   #17
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Heroic albo Dark Fantasy jak dla mnie i tu pewnie Dnd albo Młotek. Z czego zaznaczam że do dyspozycji mam tylko 2-3 dni z tych wyznaczonych przez Ciebie.

Akcja 4 - bo jest fajnie jak coś się dzieje.
Walka 4 - no cóż dobra akcja nie obejdzie się bez walki, walka o szeroko pojętym znaczeniu? bitwy itp.
Brutalność 3 - nie chce opisów, "nie masz nogi" ale rozpisywanie się nad tym do najdrobniejszych szczegółów też mnie nie kręci, w sumie zależy od sytuacji... sala tortur jak najbardziej 5.
Groza i mrok 3/5 - pierwsze dla heroic a drugie dla dark fantasy
Humor 5 - czarny humor jest najlepszy choć mam nadzieję nie oznacza to gry w cyrku jako klaun :P
Romans 2 - dziękuję wystarczy, coś w tle lub pojedyncze epizody, na pewno nie chcę by oś fabuły się wokół tego kręciła.
Erotyka/Seks 2 - o tyle ile wymaga realizm świata i postaci tyle też seksu, nie ma potrzeby spędzać godzin by się ślinić do monitora :P
Tajemnica 5 - tak, zdecydowanie tak
Intryga 4 - lubię bardzo

Postać, świat to wszystko do dogadania.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline