Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2012, 21:42   #41
Asenat
 
Asenat's Avatar
 
Reputacja: 1 Asenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputację
Uśmiech, który rozciągnął usta Modron, nie przystawał dziewce na pewno. Prędzej jakiemuś oprychowi, i córa Beorningów zapewne sama by się zdziwiła, gdyby mogła ten grymas na twarzy własnej obejrzeć.

- Nie przyjmuję porad w kwestiach dobrych obyczajów od kogoś, kto uważa za przystojne zaczajanie się na podróżnych na gościńcu - poinformowała górala szeptem, i zaraz potem grzmotnęła go zaciśniętą pięścią między oczy.

- Wracając do rzeczy istotnych - pociągnęła bezwzględnie, z tym uporem właściwym ludziom prostym, przez Beorna spłodzonym - Nie musisz opowiadać mi historii swego życia, nieciekawam go. Pytałam, czemuście nas zaatakowali. Pytałam, czyś widział kiedy taką bransoletę...
 
Asenat jest offline