Wątek: Serce Tajgi
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2012, 14:05   #6
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Odpowiadając:

Mizuki - owszem, taka osoba może być. Ale trzeba z tym bardzo uważać, wiesz. W "tamtych" czasach do USA uciekali ludzie przed rewolucją. I na pewno władze ZSRR zainteresuje taka osoba wracająca do ojczyzny. A jak zainteresuje, to może zapoznać się z Syberią na nieco dłużej Wiesz, co mam na myśli.

Asenat - jestem człowiekiem, jak najbardziej Czy jest sens grania "epizodycznie". Nie wiem. W opisie przygody w oryginale sugerują, że da się ją rozegrać na 2 sesjach. Z moimi wątkami pobocznymi i uzupełnieniami to w realu byłyby ze 3-4 sesje na bank. Może i 5. Ale to i tak niewiele zważywszy na specyfikę sesji na LI. Więc nie wiem, czy taka postać zostałaby zauważona. Można zaryzykować. Tak sądzę.

W razie czego - pytajcie śmiało.

No i nie ukrywam, że przydałby się przynajmniej jeden męski, silny mężczyzna. Taki z "jejcami" jak poszukiwany yeti
 
Armiel jest offline