Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2012, 22:52   #278
Issander
 
Issander's Avatar
 
Reputacja: 1 Issander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodzeIssander jest na bardzo dobrej drodze
Wszystko było ciekawe i w porządku. Mam tylko jedno zastrzerzenie i chyba reszta się z tym zgodzi, że scenariusz był dość dziwnie skonstruowany. Głównie chodzi tu o stosunek wprowadzenia do głównego zadania.

Podczas podróży było więcej walk i więcej BG umarło niż potem. Nie wiedzieliśmy wtedy praktycznie jeszcze co się będzie dziać w dalszej części scenariusza. Przybyliśmy do wioski, dowiedzieliśmy się, poszło kilka kolejek i puff! Koniec.

Szczerze mówiąc to po takim wprowadzeniu oczekiwałem trochę dłuższego i bardziej rozbudowanego scenariusza i to chyba było widać po działaniach mojej postaci.

Ale poza tą jedną rzeczą podobało mi się wszystko i chętnie wziąłbym udział w kolejnej części, ale trochę brakuje mi teraz czas bo planuję od świąt ruszyć z kolejną sesją, a już teraz gram/prowadzę kilka.
 
Issander jest offline