Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2012, 23:47   #279
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Dzięki wielkie. To moja pierwsza sesja na LI. Bardzo fajnie i mnie się podobało. Liczyłem że coś tam z tymi dzieciakami da się odczarować albo odnaleźć źródło zła ale jeszcze nie wszystko stracone.

Deklaruję chęć grania dalszego, bardzo chętnie.

Świat fajnie opisany, sporo zobaczyliśmy więc myślę że warto kontynuować.
Podobało mi się, tempo w sam raz, się posuwało do przodu, mechanicznie też OK, była możliwość napisania i krótkich dynamicznych postów i dłuższych- każdy mógł sobie coś znaleźć. Brakowało mi trochę większej interakcji między BG, ale to jest do "ułożenia" pewnie.

Jak przeglądam inne sesje, to naprawdę plus dla Ciebie Xeper za to że kontakt z Tobą jest, nie znikasz na tydzień

Piszę się na next episode. Dziękuję MG i współgraczom.
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"
Szamexus jest offline