Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2012, 12:01   #185
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Emilly zamknęła księgę i oddając ją Sylviusowi powiedziała wszystkim głośno i wyraźnie co w niej znalazła. Patrząc na wszystkich i zrobiwszy przerwę w wypowiedzi westchnęła ciężko.
- ... Proponuję byśmy się rozdzielili na dwuosobowe grupki i poszukali tego wejścia. O ile nadal chcemy dokończyć misję. Miejsce jest dość nieprzyjemne dlatego lepiej samemu się nie plączmy po okolicy. Sylvius proponuje by został tutaj pilnował naszych rzeczy. Zawsze możemy do niego podejść jak coś znajdziemy i zaczekać na pozostałych. Co ty na to Sylviusie?
- Sylviusie nerwusie. Mam nadzieję że przejście nie będzie aż tak trudno znaleźć. Chociaż ten symbol męczy mnie w myślach. Równie dobrze może on być widoczny tylko w nocy. Zresztą kto wiec co czasem magą odbijało.
Emilly ściągnęła ciężki plecak rozejrzała się dookoła i szukała punktu zaczepienia od której strony zacząć szukać.
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline