Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2012, 14:11   #186
Garzzakhz
 
Garzzakhz's Avatar
 
Reputacja: 1 Garzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znany
Sylviusowi podejrzane wydało się zachowanie Emilly, czyżby chciała znalezienie starej krasnoludzkiej kopalni przypisać tylko i wyłącznie sobie? Tak mogło by się wydarzyć gdyby nie poszedł wraz z nimi. Jednakże z drugiej strony mag nie podejrzewał aby czarodziejka była na tyle rozgarnięta by wpaść na taki pomysł, na dodatek był wyczerpany podróżą i mógłby na jakiś czas odpocząć od tej bandy półgłówków. Po chwili milczenia odparł:

- Myślę że to dobry pomysł, Emilly ruszaj z druidem przeszukując południowy zachód, natomiast Assanar niech pójdzie z kapłanką na południowy wschód. Jakby któreś z was odczuło zmęczenie niech wróci do mnie, to się wymienimy. - dodał na koniec by drużyna nie domyśliła się że mag chce uniknąć męczących poszukiwań po nocy.

(Zezwalam graczom na opisywanie ich poszukiwań w tym związanych z nimi miejscami itp. oczywiście napotkane postaci i sam cel poszukiwań mogę opisywać wyłącznie ja, powodzenia )
 
Garzzakhz jest offline