Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2012, 20:21   #280
Cai
 
Cai's Avatar
 
Reputacja: 1 Cai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputacjęCai ma wspaniałą reputację
Co do dalszej gry - być może. Nie potrafię dać teraz odpowiedzi. Jak zobaczę rekrutkę, na pewno rozważę swój udział.

Świat postapokaliptycznego fantasy jak najbardziej. No i ta niepewność co do mocy i możliwości spotkanych stworzeń. Nigdy nie wiesz co cię czeka. To było fajne. Opisy walk, lokacji i postaci w moim guście. Tempo gry też odpowiednie. A w przygodzie... coś z tym finałem, Żwarce wydały się większym wyzwaniem, niż końcowa walka. Ja tam spodziewałem się co najmniej imperatora ciskającego błyskawicami

Jak było nas więcej, to i interakcja między postaciami graczy była jakaś taka lepsza, ktoś do kogoś zagadał, coś tam sobie porobili pobocznie do wątku, podobnie z odczuciem zagrożenia. Później zbyt wyraźne się stało, że ci co odpadli idą do piachu, a reszta może czuć się bezpieczna. Nie było to dobre, ale wynika z niewątpliwej winy graczy. No to byłoby wszystko co przychodzi mi do głowy.

Dzięki wszystkim za grę.
 
Cai jest offline