Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2012, 13:50   #3
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Petros pokazał mi parę rzeczy, wiele nauczył, nasze spotkanie odbyło się gdym był młody od mej matuli wiedźmy uciekł, jak mi poleciła. Teraz 24 zimy przeżył , bom się w chłodnej porze urodził , stąd tak mówię.

Mięśnia miałem duże , a mój miecz gotowy, twarzyczka moja urocza jeśli to ważne , wszak często dymałem co dowód daje na urodę niezbity. Teraz ten cmentarz , o dziwne uczucia mnie przyprawiał. Trupy kiedyś w tej krainie żywe były , ale do stu demonów, staruszek Petros zły nie był. A ta jego córka ładna była , nie oszukując rozumów.

Jakieś poparskane chłopy dochodzić się łgarstw zachciały. Kompanionowie nowo losem złączeni różne mieli miny na tych chędożonych psów. Ja tam swoje wiedzieć wiedziałem- cmentarz jeno miejscem trupów , tako kilka nowych tylko kwiatuszkom wzrastać pozwoli.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 07-11-2012 o 13:55.
Pinn jest offline