Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2012, 21:33   #15
Glyswen
 
Glyswen's Avatar
 
Reputacja: 1 Glyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodzeGlyswen jest na bardzo dobrej drodze
-Nie ma zasięgu... - Orgixowi zdawało się zbierać na głębsze rozmyślania... I nie tylko. - Wiedziałem kurwa! Play dociera tam, gdzie wojewódzki nie dał rady. Gówno prawda! Telewizja kłamie! To wszystko przez tego jebanego Tuska! ACTA mi chciał wprowadzić chuj jebany. Ale My gracze tak łatwo się upierdolić nie dali! Anomusy dobra rob....

Rozdzierający, mrożący krew w żyłach krzyk.
Mateusz mimo woli wzdrygnął się. Nagle jakby za dotknięciem czarodziejskiej rózgi, uświadomił sobie, że wespół z tą bandą pijusów znajduje się na kompletnym zadupiu, z dala od internetu, pośród prawdziwej, nie-wirtualnej, dzikiej dziczy. Na domiar złego zapadała noc...
-O w mordę! Przecież to kompletne odludzie jest... Prawie jak w tym horrorze... "Masakra piłą mechaniczną", albo "Ludzka stonoga". Tam grubasi zawsze giną pierwsi...
Ja nie chcę umierać! Nie dam się tak łatwo! - Dla odwagi podniósł pobliską gałąź... Albo deskę? Cholera to wie, ostatnio w harcerza bawił się jak miał 4 lata.
-Nie dam się! No co tak się gapicie!? Idzcie sprawdzić kto wzywa pomcy!
 

Ostatnio edytowane przez Glyswen : 08-11-2012 o 22:20.
Glyswen jest offline