Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2007, 08:05   #83
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
Scena II
Wyścig z czasem


Wszyscy wraz z Biskupem Jeanem-Marciem udaliście się za czerwoną, znikającą od czasu do czasu kotarę. W sali czekał Arcybiskup. Stał też tam Kraken, opierając rękę na brodzie w zastanowieniu i ciszy.

- Och, nareszcie jesteście! - powiedział w ramach początku, widać, jest trochę spięty, ale jak zwykle opanowany - Chciałbym poprosić was o Prośbę. Sasha aktualnie stanowi zagrożenie dla spokoju naszego miasta. Wciąż mam nadzieje, że zdołamy załatwić tą sprawę polubownie. Nie chcę mieć na głowie całego tego... klanu, a w szczególności Matki Sashy! - rzucił mierzące spojrzenie na Jeana - Chcę abyście doręczyli jej list - teraz zauważacie na szklanym niewielkim stoliku zwykłą biała kopertę, najwyraźniej zaklejoną.

Arcybiskup podszedł do stolika i podał w kierunku Carlosa Omara list. Jest podpisany imieniem i nazwiskiem Arcybiskupa.

- Sasha jest śledzona przez Sforę Gangreli, zapewne macie do nich numer telefonu? Jeśli nie, zaraz podam - zrobił mają pauzę, jakby zastanawiając się co teraz powiedzieć - Oczywiście nie ukrywam, że liczę na wasze zdolności przekonywania, zależy mi na tym aby opuściła miasto w pokoju. W liście proponuje jej pewną sumę pieniędzy i oczywiście zostawiam możliwość przekazania jej innych dóbr. Nazwijcie to jak chcecie, ale Sasha to być może najmniejszy nasz problem w tej chwili.

Nagle waszą uwagę przykuł Kraken, pewnymi krokami zbliżył się do Arcybiskupa.
- A co ze Skrzypcami? - wzrok Krakena spoczął na Christianie.
 
Rhamona jest offline