Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2012, 21:08   #33
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Gdzie tam, na siłę... Na forumowych sesjach nie da się przekrzykiwać. Ale nie ja tu rządzę.
Ogólnie, jeśli sam gracz grać nie chce, nalegać nie będę; poza tym wolałbym jednak tych z niejakim pojęciem o wieloświecie.

Cytat:
Na imprezie Tonących możesz mnie umieścić jak Ci pasuje, albo mogę sam opisać jak na nie trafiłem, dla mnie nie ma problemu.
Jak już sam napomknąłem - każdy będzie mógł wspomnieć o tym jak trafił to Tonących w swoim pierwszym poście, albo i nie, wedle uznania. Ogólnie, gdy już nadejdą karty i przyjmę graczy, pojawią się komentarze, w których rozpiszę ogólne zasady, wskazania li informacje, o których nie wspomniałem na sesji (takich jak wygląd wnętrza Planarnej Łajby). Tak więc wdrążenie postaci w historię to wasza działka, nie będę wam psuł zamysłów.

Cytat:
Cytat:
każdy punkt mądrości zwiększa zdobyte doświadczenie o 10%;
Może trochę mniej? Jeden punkt mądrości to... max. 5%? No nie przesadzajmy, 10% to za dużo. Osoby z większą mądrością będą zbyt wyraźnie odstawać od reszty...
Zwróć uwagę na to, iż każda z postaci będzie miała raczej 8~10 punktów bazowo, także różnica między tym a maksymalną ilością 16 punktów aż taka wielka nie jest - poza tym samą mądrością się nie żyje, jeśli ktoś faktycznie będzie chciał awansować, to z pewnością wyrazi zainteresowanie jakimiś pobocznymi sytuacjami li zadaniami. Generalnie sesja nie będzie o tłuczeniu się z masami potworów (chociaż walk się trochę znajdzie, coby postaci bardziej bojowe miały coś do roboty), dlatego nie przejmowałbym się tak doświadczeniem, a tym, czy postać jest na tyle sprytna, by wyjść z pewnych ewentualnych, zaplanowanych przeze mnie sytuacji.

A więc tak: dostałem trzy karty, i na pewno końcowego terminu rekrutacji nie ustalę, niemniej wolałbym, gdyby zainteresowani jednak wysłali owe KP nieco wcześniej, jak zauważyliście, temat stoi, małe intro bo tak miało być, głębiej rozpiszę się w drugim poście po przedstawieniach postaci. Karty, które otrzymałem:
abishai - Gimrahil „Szpicer” Bloomfist, gnom, mnich/zaklinacz, praworządny-dobry;
black_cape - Th’amar, githzerai, wojownik/zaklinacz, chaotyczny-neutralny;
maeliev - Laurel Odrodzony, człowiek, wojownik/mnich, chaotyczny-dobry.

Co do pewnych rzeczy mam niewielkie zastrzeżenia (ktoś tam rozdał za mało punktów, zaraz sprawdzę i odeślę PW z informacjami), ale ogólnie postacie wstępnie przyjęte, czekam na kolejne.

Nie wspominałem do tej pory ile postaci przyjmę - otóż to zależy ogólnie od tego jakie postaci dostanę, jeśli nagle przyjdą trzy karty, które będą niezwykle górować nad pozostałymi, to może będę się zastanawiał nad porzuceniem niektórych z nich, jeszcze nie wiem. Może się skończyć też tak, iż dostając siedem kart w grze będzie też siedem postaci, zobaczymy. Tak czy inaczej zachęcam do pośpiechu.
 

Ostatnio edytowane przez Ghoster : 11-11-2012 o 21:11.
Ghoster jest offline