Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2012, 09:44   #117
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Wujek napełnił sobie puchar wodą, tak by wyglądało to choć trochę na białe wino, i wzniósł toast. Nie chciał pić ze względu na damę, którą spotkał. W końcu poszukiwał żony. A pijanemu w trzy dupy nie wypada czynić amorów do żadnej niewiasty toteż Anzelm powstrzymywał się od picia. Gdy już przedstawienie dobiegło końca a goście znów zaczęli rozmowy Anzelm podszedł do Markizy i rzekł:
- Pani przyszedłem...”porwać” Panią na spacer - i wyciągnął rękę tak by dama mogła ją objąć
Kobieta uśmiechnęła się zalotnie, po czym wstała i poprawiła swą suknię.
- Zatem porywaj mnie mój panie - szepnęła mu do ucha.
I tak też się stało.Wujaszek wziął młodą damę i ruszył ku drzwiom uśmiechnięty od ucha do ucha. Był już przy drzwiach, które miał zamiar otworzyć przed młodą damą gdy...
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline