Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2012, 13:11   #2
ElaOP
 
ElaOP's Avatar
 
Reputacja: 1 ElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodze
- Za drużynę! - krzyknęła wraz z Braxem, młoda, urodziwa kobieta o kasztanowych włosach. Na jej ustach zagościł szeroki wilczy uśmiech, a ducha wypełniła pewność, że tym razem wszystko wam się uda.

Chwile potem w jej garści zagościły monety,a w myślach pojawiła się wizja szybko powiększającej się sakiewki. Enyo była dobrą przyjaciółką i bardzo pomocną towarzyszką, nieraz przekonując nieprzychylnych wam ludzi swoim urokiem. Miała jednak i swoje wady. Między innymi chciwe paluszki do których jak uważała najlepiej zawsze pasuje pełna garść monet. Jej dłoń ze słońcami szybko zniknęła pod stołem, skrywając się w sakiewce.

- Hmmy słońce do słońca i jak nic niedługo odkupie swoją kuszę. Nie mogę uwierzyć, że musiałam ją sprzedać za marne 200 monet. Cóż jednak począć jak w sakwie pustki, miło, że w końcu robimy coś za co inni nam zapłacą - Na jej twarzy znów zagościł uśmiech.

- Niestety ale za proste maści na podagre jakie nauczyła mnie sporządzać matka nie było szans na wielkie bogactwo - westchnęła ciężko, po czym przypomniała sobie o czekającej ich przygodzie.

- No cóż Panowie, ja jestem do drogi gotowa, jednak mogli byśmy zrobić drobny obchód po mieście i zastanowić się czy czegoś nam jeszcze nie trzeba, co o tym sądzicie?
 

Ostatnio edytowane przez ElaOP : 12-11-2012 o 13:13. Powód: pogróbienia
ElaOP jest offline