Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2012, 21:48   #4
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
No dobra. To zadanie może być nie łatwe, a Oni jak zwykle podnieceni. Jedynie Brax jak zawsze zaczynał z należytą powagą i rozwagą aby za chwilę być podnieconym jak dziecko. Pomyślał Finrod. Ale cóż, są jacy są, a są dobrzy w tym co robią. Jako drużyna uzupełniają i dopełniają się nawzajem.
- Enyo, dobra kusza to nawet około 500 słońc. Może coś taniej jak mówi Max znajdziemy. Jeśli nadal Ci brakuję to ja też Ci dołożę. Ile Ci brakuje? Mogę dołożyć 100 słońc. Odpowiedział. - Wolę zostać z pustą sakiewką niż zarobić mieczem w głowę. A mając Ciebie obok z kuszą wiem że uprzedzisz każdego drania ... jeśli ja nie zdążę strzelić pierwszy. Hehe. Uśmiechnął się pod nosem.
Zdecydowanie sądził, że lepiej żeby miała kuszę zanim wyruszą. W pełni podzielał jej zdanie aby się rozejrzeć gdzieś na bazarze. A pieniądze .. jeśli nie odda, co by go nie zdziwiło, lubiła te dobra .. to to mu nie będzie przeszkadzało. On wiele nie potrzebuje, jedzenie zdobędzie w okolicznych lasach i polach, a parę miedziaków na grzańca nawet w tych najtrudniejszych czasach jakoś zarobi.
Wstał, wyprostował swoją smukłą po matce sylwetkę, był szczupły i zwinny co pomagało mu w tym co robi najlepiej czyli tropienie, skradanie ... nawet dzikie zwierzę potrafił podejść tak blisko, że upolowanie go nie stanowiło wysiłku.
- To nie traćmy czasu, znajdźmy co jeszcze nam trzeba. Dopił co miał jeszcze w kielichu.
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"

Ostatnio edytowane przez Szamexus : 12-11-2012 o 22:05. Powód: literówki
Szamexus jest offline