Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2012, 20:45   #27
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Wrzuciłem do posta #2 jak stworzyć mechaniczną część karty postaci. Jeśli jednak ktoś ma jakieś kłopoty bądź nie jest czegoś pewny to zapraszam do wysłania mi PW - wytłumaczę, podpowiem, pomogę rozpisać. Zwłaszcza atuty możecie chcieć ze mną przedyskutować, ponieważ ich koszta są różne (mam na myśli zalety). Walcie śmiało.

Co do spraw innych. Konceptów mam pięć; niektóre dostały zielone światło (Rodryg, Maskotka, Zapatashura), niektóre jeszcze będę musiał przedyskutować (Icarius, flunkie). Zapraszam jak najbardziej do słania pomysłów, nie gryzę.

Zapomniałem też wspomnieć, by opisać chociażby w jednym zdaniu, jak się pokusa i cnota ma do Waszej postaci. Przykład: "Cierpliwość. John wie, że nie należy nic czynić pochopnie. Wystarczy poczekać, a przeciwnicy sami wystawią swoje słabe punkty. Zazdrość. John nigdy by się do tego nie przyznał, ale zazdrości tym, którym lepiej się powodzi. Chce zająć ich miejsce na szczycie piramidy społecznej."

To jak na razie tyle.


Pozdrawiam,
Aro.is

EDIT: Koncept numer 6 od ahenobarbi dostał właśnie zielone światło.
 
__________________
"Information age is the modern joke."

Ostatnio edytowane przez Aro : 14-11-2012 o 20:52.
Aro jest offline