Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2012, 22:10   #21
Balzamoon
 
Balzamoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Balzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputacjęBalzamoon ma wspaniałą reputację
Zdecydowanie lepiej paladynie, zdecydowanie lepiej. Jeszcze kilka lat i może zdołam cię ucywilizować.

Thardahar pokiwał głową.

Jakbyś jeszcze tak strasznie nie skrzypiał przy każdym ruchu, byłoby cudownie. Wiem jednak że mgły Ustalavu strasznie źle działają na ten cały metal który masz na sobie, więc ci wybaczę ten zamach na mój słuch.

Półork uśmiechnął się do paladyna, choć w jego oczach nie było radości.

A jeżeli chodzi o moją pretensjonalność... cóż ciekaw bym był jak bardzo naturalny byłbyś, na przykład, w Cheliax paladynie. Bo ja, ze względu na swoje mieszane pochodzenie co dzień spotykam się z ludzkimi uprzedzeniami i wrogością. Może właśnie ta pretensjonalność pozwala mi przetrwać tam, gdzie ty i tobie podobni już dawno leżeli by z poderżniętymi gardłami?

Obserwował przeciwnika tej słownej utarczki uważnie. Nie miał ochoty aby ta pyskówka, która sprawiała mu tak wiele przyjemności, zmieniła się w krwawą jatkę. Przynajmniej nie tutaj i nie na oczach Kendry.
 
__________________
"Prawdziwy mężczyzna lubi dwie rzeczy – niebezpieczeństwo i zabawę, dlatego lubi kobiety, gdyż są najniebezpieczniejszą zabawą."
Fryderyk Nietzsche

Ostatnio edytowane przez Balzamoon : 15-11-2012 o 22:13.
Balzamoon jest offline