Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2012, 09:58   #107
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Jak się wcztać, to nie jest skomplikowany. A i po pierwszej walce każdego pewnie stanie się jasny Spróbujmy Wydaje mi się, że może być ciekawy, bardziej taktyczny, a to dobrze

Ja mam jedno pytanie:
Cytat:
5. Wykonanie Dodge, gdy nie jest się atakowanym zwiększa ograniczenie Ruchu o 3 - Szybki Atak (czyli Dodge, w czasie biegu użycie Injure, czy Trap i odbiegnięcie) pomija zasadę Ataku Okazyjnego i przeciwnik ma prawo tylko do Dodge.
6. W jednej turze można wykonać 1 Ruch i 1 z Injure, Frighten, Dodge, Trap. IFDT można użyć przed Ruchem, w trakcie i na końcu Ruchu. Jedynie zasada z punktu 5 sprawia, że po Dodge można jeszcze użyć Injure lub Trap.
Rozpisując mechanicznie:
1- Jeżeli bym pierwszy atak wykonał dodge. Mam kość jest 4 więc wyjdzie.
2- To ruch zwiększa mi się do 8.
3- Poza tym mogę podbiec do przeciwnika (E5)
4- Wykonać kolejny atak (Injure) - tu rzuty
5- I po ataku się wycofać (B7) bez żadnego zagrożenia kontratakiem?

Proszę daj mi znać, czy to jest ok. Czy jak gdzieś popełniłem błąd w rozmyślaniu, to gdzie.


Jeśli dobrze myślę, to co jakbym nie użył kości w pkt1, a rzut by mi nie wyszedł? Wtedy zaplanowałbym turę, a nie miała by ona szans powodzenia przez pierwszy rzut. Jak by wyglądała ona?
 

Ostatnio edytowane przez AJT : 16-11-2012 o 10:31.
AJT jest offline