Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2012, 18:15   #110
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
Rozpisując mechanicznie:
1- Jeżeli bym pierwszy atak wykonał dodge. Mam kość jest 4 więc wyjdzie.
2- To ruch zwiększa mi się do 8.
3- Poza tym mogę podbiec do przeciwnika (E5)
4- Wykonać kolejny atak (Injure) - tu rzuty
5- I po ataku się wycofać (B7) bez żadnego zagrożenia kontratakiem?

Proszę daj mi znać, czy to jest ok. Czy jak gdzieś popełniłem błąd w rozmyślaniu, to gdzie.


Jeśli dobrze myślę, to co jakbym nie użył kości w pkt1, a rzut by mi nie wyszedł? Wtedy zaplanowałbym turę, a nie miała by ona szans powodzenia przez pierwszy rzut. Jak by wyglądała ona?
Tak, bez żadnego zagrożenia kontratakiem chyba, że przeciwnikowi uda się Dodge i on ciebie skubnie. Dzięki temu Siła i Szybkość równoważą się... przynajmniej w teorii.

Bez udanego pierwszego rzutu w Dodge twój thulhu po prostu skieruje się do punktu docelowego - skoro nie będziesz teraz atakować to domyślnie odsuwasz się (ale nie na pole graniczne, bo to by była przegrana).

Cytat:
Napisał pppp Zobacz post
Nie chcę taktyki, obecny system mnie całkowicie satysfakcjonuje. Walki są dla mnie dostatecznie ciekawe, nie mam ochoty na zabawę w minigrę bitewną
Jutro wymyślę alternatywę, choć to poprzednie wydawało mi się... no, wydawało mi się, że niepotrzebnie spowolniło grę i było... hmm... ani taktyczne, ani losowe - coś pomiędzy, ale nie tak fajnie jak być powinno. Wymyślę coś, żeby była minigra bitewna i alternatywnie coś dla tych, którzy nie mają ochoty na minigry bitewne
 
Anonim jest offline