Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2012, 18:40   #11
ElaOP
 
ElaOP's Avatar
 
Reputacja: 1 ElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodze
Uśmiechnięta od ucha do ucha, zakładając jej nową błyskotkę, Enyo spojrzała na swoich towarzyszy. Na ich twarzach zauważyła grymas dezaprobaty dla jej postępowania. Pomyślała wtedy

-„Jeżeli tak gardzicie moimi pytaniami, zawsze mogę zabrać wam te amulety. W końcu ile razy dzięki mojej zaradności wyszliśmy z kłopotów finansowych. W końcu wiadoma sprawa, Finrod nie zadaje pytań, nasz prawy Maxymilian Julius de'Vireas zawsze zagaduje ludzi o jakieś wskazówki i pomocne informacje, zaś Brax.. jak to Brax jak zwykle milczący i wspierający ducha gdy przychodzi walczyć z silniejszym od nas. „

Po chwili takich rozmyślań postanowiła odnieść się do słów swojego przyjaciela

-Osobiście podzielam pomysł Finroda, chociaż zamiast chodzić po porcie radziła bym zajrzeć do karczmy. Tam zawsze w końcu można uzyskać jakieś informację. Więc może w takim razie podzielmy się na grupy. Niech Max i Fin pójdą do portu, a ja z Braxem sprawdzę czy ludzie w tawernie nie wiedzą czegoś więcej na temat tych płonących statków. Kiedy skończycie zbierać informacje dołączycie do nas w karczmie i ustalimy co robimy dalej. Co o tym sądzicie?
 
ElaOP jest offline