Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2012, 19:00   #30
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Dobra, kilka nowych uwag do informacji publicznej.

1. Sesja jest głównie nastawiona na politykowanie i zabawę w detektywów, co jednak nie oznacza, że nie będzie żadnych walk. Rękoczyny będą napewno, wobec czego wystrzegajcie się popadania w skrajności. Dobrze jest mieć mniej więcej wyrównane kropki, bo postać może mieć trudniej w niektórych momentach.

2. Nawiązując do ostatniego zdania punktu powyższego... Mechanika będzie, będzie również turlanie; szczególnie podczas walk. Czyli będzie element losowości. I tutaj uwaga: postacie MOGĄ zginąć. Nie ubiję nikogo w trzecim poście, ale już na przykład przy finale - może się zdarzyć. Też jeśli tworzycie postać, która może nie podpasować reszcie Spokrewnionym (diabolista, na ten przykład) to liczcie się z tym, że jeśli sekret wyjdzie na jaw, polecą kostki i może skończyć się nieciekawie. Głupie decyzje również będą skutkować w zmniejszeniu szans na dożycie kolejnej nocy.

Nie zniechęcajcie się jednak. Do uśmiercenia potrzebuję solidnych podstaw fabularnych, a jeśli komuś zwyczajnie nie wyjdzie w rzutach - będę postać w ten, czy inny sposób ratować.

3. Otrzymałem kilka postaci, które nie wywodzą się z Montrealu (w sumie to cecha dominująca). Weźcie pod uwagę, że metropolia jest dwujęzyczna, a postać zna tylko język ojczysty bez dodatkowych kropek w lingwistyce. Więc jeśli marzy się Wam rodowity Turek czy inny Arab - inwestujcie w język angielski lub francuski. A najlepiej to oba. Montrealczycy mają i język Szekspira, i język Napoleona na starcie.

4. Na google.doc'a wrzuciłem regentów, możecie poczytać. Przypominam, że można ich sobie łączyć z postaciami.


To w sumie tyle, jak na razie. Czas na update.

Karta mechaniczna
ahenobarbi

Koncepty zaakceptowane
Maskotka, Rodryg, Zapatashura

Koncepty czekające na zaakceptowanie
Felidae, flunkie, Icarius, tracksuitfan


Ci, na których koncepty jeszcze nie odpowiedziałem, mogą spodziewać się wiadomości ode mnie dzisiaj, góra jutro. Poczytam sobie, podzielę się uwagami i dam ostateczną odpowiedź.

Do końca rekrutacji zostało niecałe półtora tygodnia, więc czasu jest w miarę sporo. Zgłaszajcie się, piszcie, a może będzie Wam dane porozrabiać w Montrealu.

Pozdrawiam,
Aro.is
 
__________________
"Information age is the modern joke."
Aro jest offline