Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2012, 12:00   #36
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Gdy Piotr zbliżył się do zmasakrowanego mężczyzny, ten na zamilkł. Malinowski widział jak przerażenie rośnie w jego oczach. Było to pierwotny, bezgraniczny lęk. Lęk o życie, lęk przed bólem i cierpieniem. Skacowany chłopak zobaczył, że mężczyzna poza hakami powbijanymi w wymyślny sposób w ciało, miał na ciele liczne rany cięte. Rany te nie były zadane w przypadkowy sposób i tworzy na ciele ofiary coś w rodzaju geometrycznego wzoru.
- Zostawcie mnie błagam! - powtórzył mężczyzna cicho - Ja nikomu nic nie powiem. Błagam, tylko zostawcie mnie już w spokoju.
Malinowski nie raz słyszał, że ofiary przestępstw często to ratowników oskarżają o napaść. Czy tak było i w tym przypadku? Tego nie był, taki pewien.
Nikt z nich nie mógł sobie przypomnieć, kim był ów mężczyzna. A jego zmasakrowana twarz, tylko utrudniała identyfikację.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline