Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2012, 22:16   #51
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
To ja podejdę fabularnie.

- Posłucha dziecko, jestem magiem, żyję na tym świecie dłużej niż trwają niektóre kraje. Widziałem upadki królów i dynastii. - mag mówił spokojnie, ale w jego słowach wyczuwało się siłę, płynącą z szczerości. Widać było, że to o czym mówi widział. - Rozmawiałem z mędrcami i filozofami, byłem świadkiem wielkich bitew, i słuchałem wielkich wodzów. Pływałem pod banderą wielkiego kapitana Dalco, byłem jednym z kapitanów jego armady. Miałem żonę, widziałem jak czas ją niszczy i zabija. Zrozumiałem czym jest przekleństwo długowiecznych, a mimo to nie spotkałem jeszcze nic co było w stanie mnie pokonać. Jestem Theodor Hess. Teraz chcę ci pomóc, ale to ty musisz tę pomoc przyjąć. - mowa była patetyczna i banalna, ale była też szczera. Celem Hess'a było zajęcie umysłu dziewczyny, wręcz zahipnotyzowanie jej, aby na chwilę przestała myśleć o tym, czego nie da rady."

Ta, da.
 
deMaus jest offline