Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2012, 00:15   #40
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
-Dziękuję, Ivorze, ale nie musisz się o mnie tak obawiać. Ojciec nauczył mnie paru sztuczek. - dziewczyna machnęła ręką i jej filiżanka zaczęła unosić się w powietrzu. Lewitowała tak jeszcze przez chwilę po czym powoli opadła na stolik.

- Poza tym też chcę wiedzieć co się stało... pisałam wam w liście, że... - na chwilę zamilkła - że ciało mojego ojca znaleziono pod murami Harrowstone, zmiażdżone przez kawałek muru... ale teraz... teraz... - głos znowu się jej załamał. Klepnęła się lekko w prawy policzek i wzięła głęboki oddech.

- Chcę się dowiedzieć co się stało i potrzebuję do tego twojej pomocy Ivorze, waszej pomocy. Nie wiem czy Ścieżka wciąż tu jest, minęły już 2 tygodnie, ale następstwa ich działań są widoczne... dziwne rzeczy słyszy się na mieście. Ludzie mają straszne koszmary... widzą i słyszą dziwne rzeczy... - skrzywiła się.

- Tak, możecie korzystać z biblioteki mojego oj... z mojej biblioteki - poprawiła się gorzko się uśmiechając - ale w mieście są inne, niektóre lepiej zaopatrzone - świątynia Pharasmy, ratusz, szkoła - mają tam wiele tomów, których nawet mój ojciec nie posiadał. Oczywiście trzeba będzie najpierw przekonać właścicieli...- wyglądała na nieco zmartwioną.

- Co do krypty... Ojciec Grimburrow to rozsądny człowiek, ale uparty i podejrzliwy. Mogę pójść z wami, ale lepiej nie wspominajcie, że mój ojciec coś już z niej zabierał... o ile radny już tego nie rozpowiedział... choć wątpię, testament rzecz święta - a to honorowy człowiek. - dodała z lekkim podziwem.
 
Qumi jest offline