Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2012, 11:56   #46
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Mieliśmy małą przerwę, ale post właśnie poleciał.
W tej kolejce brakuje postu Pietro i ja po krótkich konsultacjach opisałem działania jego postaci.
Trudno było nam się złapać i ustalić szczegóły, więc na podstawie krótkich deklaracji rozwiązałem sprawę, tak jak widać w poście.

Grupa z powozów
Wy drodzy Państwo dogoniliście czarny powóz, pytanie tylko co teraz.
Nie znacie mężczyzny, który w nim siedzi i to w jakiś sposób komplikuje sprawę. Na pewno zdajecie sobie sprawę, że musi to być ktoś znaczny w kręgach masońskich. Kim jednak jest, tego nie wiecie.
Czeka nas zapewne dialog krótszy, bądź dłuższy.
Proponuję naprawdę w tej kolejce skorzystać z pomocy doca, by rozwiać go w miarę sprawnie.

Pietro
Poniekąd dogoniłeś uciekającego mężczyznę, ale teraz stoisz przed trudnym wyborem.
Vestey zdaje sobie sprawę, że spotkał się z jakimś monstrum zrodzonym przez Plagę. Ciężko określić kim on dokładnie jest. Ma na pewno cechy zombi, ale to co się działo z jego cieniem i fakt, że chodził normalnie wśród żywych świadczy o jego nadzwyczajnych mocach i umiejętnościach. To, jak lord ocenia swoje szanse w walce, pozostawiam Tobie.
Konsultacje PW lub doc, zależenie od preferencji.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline