Wątek: Deadly Walls
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2012, 17:43   #98
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Mówię do Krzyśka, że Robert ma zapałki.
Proszę Tomka o pomoc przy eksperymencie: Tomek niech trzyma lustro i nakieruje ją mniej więcej tam gdzie powinien przez odbicie widzieć dłoń martwiaka, a ja odkroję martwiakowi palec szkłem. Oczywiście szkło biorę przez szmatę. I dodatkowo:

- Tomek, a weź nakieruj lustro na drzwi. Może wcale nie są zamknięte tylko ktoś nas naćpał peyotlem czy grzybkami i teraz świrujemy. To mogło być nawet wojskowe LSD w gazie. - rzucam też pomysł tak ogólnie do ludzi - W sumie skoro trup nie ma odbicia w lustrze, a my mamy to może dałoby się przepchnąć trupa przez drzwi, które wydają nam się zamknięte? A tak przy okazji to gdy mówiłem w klasie, że nie chcę jechać na obóz Crystal Lake to nie miałem na myśli, żebyśmy jechali do bardziej pojebanego miejsca.

Szukam sobie lepszego uzbrojenia niż szkło.
Może być ułamana kość policjanta.
Jak nikt się nie rwie do pomocy przy przepychaniu zwłok to sam to próbuję robić, ale dobrze by było jakby ktoś mi pomógł z przyglądaniu się eksperymentowi lustrem.
 
Anonim jest offline