Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2012, 18:14   #132
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
- I widzisz? Na coś takiego właśnie liczyłem nie przyjmując wyzwania. I wiesz? Teraz nie dam ci wyboru...
Dobra. Chyba czas na ostatnią bitwę, nie?
Zostawiam jednego trupa zakopanego w bunkrze. Eliksir. PRÓBUJĘ dorobić pająki, bo ostatnimi czasy wciąż chcę to zrobić, ale COŚ SPRAWIA, ŻE SIĘ NIE POJAWIAJĄ. Biorę karabin klauna. Kolejna piątka Syjamskich, przywołanie psa i nemezisa ale to już wyłażąc na ulicę, rozstawiając się na całej jej szerokości, aby ograniczyć straty które zostaną wywołane autem pułapką (w razie gdyby ograniczyło to straty mają zbudować mur).
Ożywiam jednego mojego trupa i daję mu broń (jeśli mam sposób by się dowiedzieć to najlepszemu strzelcowi). Jeśli, po drodze, jest coś co może posłużyć za oręż to ożywiam odpowiednią ilość nieumarłych, by skorzystali. Reszta urywa sobie ręce by użyć jako maczug. Poza tym będę chciał wrzucić Dreaka do IWA, aby tam sobie eksplodował (moje sługusy mają mu pomóc, a jeden syjamski ma wskoczyć razem z nim... od tak, by mu jeszcze poprzeszkadzać już w środku nim ich obu spopieli)... Po tym numerze Lucyfer pewnie przestanie mnie uważać za najlepsiejszego kumpla, ale cóż...
Jeśli nie będzie to możliwe to sam wskakuję do środka i zostawiam robotę moim sługom licząc na zasadę "I Herkules dupa gdy ludzi (czytaj: nieumarłych) kupa" i zamykam je natychmiast po tym jak przejdę. Nie chcemy by atomowy podmuch umierającego Dreaka przeszedł przez IWA i mnie ubił.


//
Gdyby istniało jakieś ograniczenie o którym MG zapomniał wspomnieć (np. mogę ożywić wszystkie moje trupy na raz, bez kombinowania "ten jest przez rundę żywy, a reszta nie", albo mogę otworzyć IWA tylko raz na rundę, czy może, że nie mogę ich zamknąć to proszę o pw abym mógł zmodyfikować akcje : P
Chyba, że uznamy, że moja postać nie zna swojej mocy, to nie będę dyskutował.
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 19-11-2012 o 18:24.
Arvelus jest offline