Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2012, 18:39   #133
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Nekro15; Strzelec1
-Tyle że to ja mam Nemesis, ja mam większą moc. Zniszczyłbym Cie już dawno gdybyś nie był mi wtedy potrzebny, byłeś moją tarczą. Przeżyłeś i zaszedłeś tak daleko tylko dzięki mnie. Zdradziłeś mnie i teraz za to zapłacisz. Wszystkimi twoimi akcjami sterowało tchórzostwo. Ja nie boję stanąć przeciw Tobie z mniejszą armia, nie boję się Ciebie i zakończę to teraz.
Każe Nemesisowi zmasakrować armię Davy'ego. Wypija eliksir i tworzy pięć pająków. Odsyła Nemesisa Davy'ego, a na ogara nasyła Ponurego zabójce. Wzywa też ponure auto w które wpakowuje miny by zwiększyć siłę wybuchu. Ma ono wjechać i zniszczyć resztki jego armii. Jednemu ze swoich sług wcześniej każe uciec i zakopać się w nieznanym ale bezpiecznym miejscu. Póki nie muszę, nie włączam się bezpośrednio. Wsiadam do wcześniej zdobytego transportera rozjeżdżam, a potem próbuje rozstrzelać działkiem Davy'ego i jego armie.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Ostatnio edytowane przez Dreak : 19-11-2012 o 19:11.
Dreak jest offline