Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2007, 16:57   #22
Relo
 
Reputacja: 1 Relo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodze
Przynajmniej jeden problem z głowy chociaż zbytnio to nie poprawiło naszej sytuacji.
Zacząłem masować nadgarstki po czym sprawdziłem czy kieszenie w mojej ręce i nodze nie uległy uszkodzeniu podczas podróży i czy broń tam ukrytą nadal można wyjąć i schować z łatwością.

-Najpierw te luskańskie psy teraz ten grajek. Cała ta sprawa mi się nie podoba. Nie dość ,że przypadkiem siedział tu gdy dotarliśmy to akurat potrzebował kilku mieczy żeby zabili jakiegoś bogu ducha winnego grajka który wygląda jak on lub z jakiegoś powodu chce wyglądać jak on albo na odwrót. Jednak czy się zdecydujemy na przyjęcie tego zlecenia to i tak musimy dojść do jakiegoś miasta równie dobrze może być akurat to jak i inne a siedzenie tu raczej nam nie pomoże. No więc idziemy?
 
Relo jest offline