Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2012, 12:28   #30
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Nie dla psychopatów takich jak Castor.

Ponownie los Castorowi sprzyjał. Młody łyknął "haczyk". Nie mógł tego zmarnować, zwłaszcza że ten dzieciak znał tą okolicę lepiej od niego.
- Tak, chciał cię sprzedać niejakiemu Alanizowi Penie - odparł stanowczym tonem - Jesteś sierotą, a w dodatku niewygodnym świadkiem przeciwko muzanom. Ja poluję na tego Penę. Jeśli pomożesz mi się stąd wydostać, i pomożesz mi potem, obiecuję że dopadnę tego Penę i przy okazji zapoluję na tych którzy zabili twoją matkę - to musiało dojść do umysłu rozmówcy, który zapewne chował niesamowitą rządzę zemsty - I przy okazji dorwiemy też tego cwaniaczka co ci przestawił nos - dodał znacznie spokojniejszym i milszym tonem, tak jakby chciał nieco go uspokoić. Uśmiechnął się miło - A teraz pomóż mi stąd uciec nim ktoś nas nakryje - celowo użył zwrotu "nas" chcąc w ten sposób sugerować że są już duetem.
 
__________________
Something is coming...

Ostatnio edytowane przez Rebirth : 20-11-2012 o 12:32.
Rebirth jest offline