Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2007, 18:59   #24
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Jakoś czułam, że z walki nici, i tak nie mieliśmy pewnie z nim szans. Jeden człowiek robi z nami co chce, tak być nie może!

Kiedy mogliśmy już się ruszać podeszłam do zabitych, którzy mieli to nieszczęście płynąć z nami statkiem. Dokładnie ich przeszukałam, nigdy nie wiadomo co mogli mieć, a co może się nam przydać.

- Popieram pomysł ruszenia się stąd i znalezienia jakiegoś miasta, jestem cholernie głodna. Co do zabijania kogokolwiek - nie dam się szantażować. Już dosyć mnie... nas upokorzyli. Możemy tu zacząć od nowa, odbudować siły i wrócić do Luskanu po zemstę. Ale tylko działając rozważnie, krocząc własnymi ścieżkami i działając wspólnie. Razem wdepnęliśmy w to gówno, teraz razem musimy z niego wyleźć. I niech bogowie nas mają w opiece.

Ruszyłam przed siebie oczekując, że inni również pójdą za mną.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline