Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2007, 20:28   #26
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Przeszukiwanie ciał, przyzwyczaiłam się do tego, to już rutyna. Wzięłam sakiewkę z monetami i wrzuciłam do niej coś jeszcze co zabrałam umarlakom. Dwa sztylety - jeden wkładam za pasek. A drugi pokazuję towarzyszom.
- Chce ktoś sztylet?

Kiedy usłyszałam wypowiedź Mortiusa aż mnie zatkało, przez chwilę nie wiedziałam co powiedzieć, ale szybko odzyskałam mowę.

- Słuchaj, jeśli nie lubisz bogów, twoja sprawa, nie musisz ich wielbić. Ale nie musisz też ich obrażać. Nie nam osądzać czy są perfidni i zboczeni, zresztą mają niezłe wzory w nas. Więc na przyszłość, nie obrażaj bogów, nie w mojej obecności. - Mówiłam to wszystko patrząc mu prosto w oczy, trochę głośniej niż to było potrzebne.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline