Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2012, 19:51   #21
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Willard usiadł w karczmie. Sprawa wiedźmiarza nie dawała mu spokoju.
Gdy wszyscy wypowiadali lawiny zdań on starał się skupić, analizować.
-Podaj nam coś ciepłego karczmarzu do zjedzenia.- Napitkiem mocniejszym nie był zainteresowany.
-Powiem wam panowie zaś co ja o sprawie myślę. Dwie możliwości mamy. Ów wiedźmiarz mógł oszaleć co z przykrością stwierdzam jest prawdopodobne. Wtedy nad magią nie panuje ani nad sobą. A zabicie go do łatwych należeć nie będzie. Możliwym jest jednak, że coś się wydarzyło z nim i jest to przejściowe bądź odwracalne. Z jakich powód i co ciężko stwierdzić. Jednak zważcie, że nikogo nie zabił choć mógł. To w mojej ocenie wątpliwości nie pozostawia i przypadkiem nie było. Trzeba bym nam zapytać tych co okolicę znają, czy jakieś dziwne rzeczy ostatnio się nie działy. Bądź w okolicy jest co niezwykłego. Pani Saskia byłaby zapewne trafnym rozmówcą. Po posiłku jeśli her Gerek chciałbyś mi towarzyszyć z chęcią bym ją odwiedził.- zakończył Noel.
 
Icarius jest offline