Wątek: Koty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2007, 11:39   #33
Hammen
 
Reputacja: 1 Hammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputację
Taaak ja też jestem właścicielem kota…właściciel to chyba niewłaściwe słowo…ja jestem współ lokatorem. Zwierzak z którym mam przyjemność/nieprzyjemność (wszystko zależy od tego jaki on ma humor) mieszkać zwie się Tiger ale wszyscy mówią na niego tak jak im się najbardziej podoba. Można by już nawet napisać książkę z imionami jakie miał…oj grube by to było tomisko.

Jest dość duży. Samiec. Pręgowane futro, białe „skarpety”, ogólnie dość unikatowe umaszczenie. Ale całe jego piękno przyćmiewa jeden fakt: jest terrorystą. Wszystko na mnie wmusza. Leży tam gdzie mu się najbardziej podoba (drukarka, schody, oparcie fotela, moje biurko, a w szczególności upodobał sobie książkę od fizyki), a ja nie mam nic do gadania. Jest fanatykiem wszelkich pudełek, do których zawsze stara się wcisnąć, jakie małe by to opakowanie nie było. Inną jego pasją jest narkotyzowanie się zapachem reklamówek i zwykłych foliowych worków. :P

Jedyną rzeczą, którą lubi tak jak ja jest słuchanie muzyki . Zawsze jak siadam przed komputerem i puszczam jakieś dynamiczne fragmenty, Tiger zajmuje miejsce obok mnie na krześle (czy też wskakuje na klawiaturę czego ja znieść nie mogę) i (chyba) wsłuchuje się w brzmienie perkusji i mocne gitarowe wstawki.

Pomimo tych wszystkich kaprysów jakie miewa, bardzo go lubię. To jego głębokie spojrzenie, którym jest w stanie zahipnotyzować człowieka. Magiczna bestia…
:P
 
Hammen jest offline