Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2007, 12:19   #13
rasgan
 
rasgan's Avatar
 
Reputacja: 1 rasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwu
Na początek przepraszam za nieodzywanie się w komentarzach. Najnormalniej w świecie nie wiedziałem, że są i nie wiedziałem do czego są. Teraz właśnie czytam już drugą stronę i jeszcze raz przepraszam za nieuwagę.

Jeśli chodzi o moje deklarowanie kilku akcji do przodu. Wybaczcie, ale ja wychowałem się na PBEM w które gram już kilka ładnych lat. Na forum jestem pierwszy raz. Tutaj wszystko dzieje się szybciej, można pisać krótsze posty i szybciej się dostaje odpowiedz. Zaczynam rozumieć mechanizm na jakim opiera gra. W PBEM musiałem deklarować akcje sporo z wyprzedzeniem, ponieważ nie było sensu wysyłać sobie maili co 2 godziny. Tutaj to zdaje egzamin.

Samą mechanikę młotka trochę poznałem czytając komentarze. Postaram się poprawić i jeszcze raz przepraszam, za niezauważenie komentarzy. Zaabsorbowała mnie moja sesja, która mam nadzieję Yarot, że i tobie zaczyna się podobać :>
 
__________________
Szczęścia w mrokach...
rasgan jest offline