Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2012, 14:05   #182
Eyriashka
 
Eyriashka's Avatar
 
Reputacja: 1 Eyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumnyEyriashka ma z czego być dumny
Co do mojego - czasy gimnazjalne, miałam szał mangowy i odkryłam "Vision of Escaflowne". Były tam bliźniaczki, humanoidalne-kotki jedna srebrna druga złota. Jedna nazywała się Naria druga Eriya. Wydaje mi się, że ostatecznie przez pomyłkę powstała Eyria (teoretycznie czytana: Iria, Eria itp). Lecz rozmawiając ze znajomymi trzeba było udźwięcznić Y, więc EYria - strasznie niewygodne.
W liceum zderzyłam się z językiem rosyjskim, więc dla dowcipu i dla wygody wymawiania dodałam "shka". Dodatkowo pojawiło się więcej Eyrii w necie toteż dodanie pseudosłowiańskiej końcówki wydało się niezłym pomysłem.
 
__________________
Life is a bitch. Sometimes I think it even might be a redhead with a bad case of short temper.
Eyriashka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem