Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2012, 20:03   #47
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Najlepszym i najszybszym sposobem, by dość do części mechanicznej było sposobem , by dość do części mechanicznej , która znajdowała się na dole Kuli było użycie kolejki. Wjechali windą na środkowy poziom i złapali wagonik.

Wnętrze transportu było początkowo sterylnie białe, teraz plastikeg lekko zżółkł, w wielu miejscach przypalony. Jakaś wkurzająca reklama piszczała po japońsku; electro-punk rozstawił boombox i włączył muzykę na całą głośność
:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=YOGn--D0NGY[/media]


Nuta była całkiem niezła, brzmiała jak część większego miksu.

Tańczył poruszając się dziko , a grupka jego znajomych mu wtórowała.

Jakaś dziwka trzęsła się , chyba odstawiała na cold turkey.

Wszystkie te rzeczy oszołamiały małego Wagnera. Poruszał głową w rytm muzyki, pierwszy raz się uśmiechając.

-Lubisz taką muzykę?- spytał się Zimny.

-Tak, jest zajebista... Nigdy nie opuszczałem mojego domu, ale kiedyś widziałem zdjęcia z kuli. Ja... dziękuje. Dziękuje.

Do jego oczu napłynęły łzy. Zimny miał podobne dzieciństwo, ale za cholerę nie wiem co wtedy czuł.
 
Pinn jest offline