Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2007, 20:39   #36
Relo
 
Reputacja: 1 Relo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodze
Tuż przed wejściem mocnej naciągnąłem kaptur na głowę. Po wejściu i szybkim rozejrzeniu się po sali przykuła mój wzrok tancerka a moje umysł wypełniły myśli o niej. Gdybym wiedział ,że Luskańczycy wyślą nas w takie miejsce to dawno dałbym się zakuć w kajdany. Lecz po chwili fantazje przysłoniła mi rzeczywistość , przypomniałem sobie o stanie swego ciała chociaż musze przyznać przed samym sobą ,że miło było zapomnieć o znamionach przeszłości chociaż na chwilę. W odpowiedzi na słowa Mortiusa poprawiłem kaptur i ruszyłem w głąb sali szukając dogodnego dla nas stolika pustego lub nie ważne by był dość durzy i dawał dobry widok na całą karcze a szczególnie na scenę.
 
Relo jest offline