Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2012, 12:02   #19
ElaOP
 
ElaOP's Avatar
 
Reputacja: 1 ElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodze
-Gobliny. Obleśne pokraczne i strasznie śmierdzące stworzenia. Na samą myśl aż chce się wytępić je wszystkie niczym karaczany. Wcześniej było mi dane tylko o nich słuchać opowieści, lecz teraz stały przed nami…tu i teraz. Wystarczy tylko cicho się zaczaić i spokojnie wycelować. Szczerze mówiąc, wolałam wypróbować swą nową kuszę na kimś innym ale lepiej nie wybrzydzać.-mówiła do siebie cicho pod nosem.

Enyo zwinnie się zaczaiła i namierzyła swój cel. Był szary i obrzydliwy.
-"Albo on albo ja"- pomyślała naciskając spust. Owiała ją fala ciepła i dreszczyk ekscytacji. Kusza była bajeczna, a bełt poszybował w sam środek oka goblina, który upadł z wielkim hukiem na ogromny korzeń przebijając przy tym swoją czaszkę. Jego krew trysnęła na innego goblina.

-„Jeden, zero dla nas” – pomyślała i uśmiechnęła się szeroko do swoich towarzyszy którzy poszli w jej ślady. Adrenalina jej podskoczyła, aż nie mogła ustać w miejscu. Po chwili poczuła wielki zawód, że nie było ich więcej.

-Jestem głodna przygód – zwróciła się do przyjaciół.
 

Ostatnio edytowane przez ElaOP : 30-11-2012 o 12:14. Powód: literówki
ElaOP jest offline